• test

Tapicer

Zakład tapicerski w Swarzędzu


Firma Kruk zajmuje się tapicerstwem mebli w Swarzędzu i okolicach od 1994 roku. Pracujemy przy wykorzystaniu solidnych narzędzi oraz trwałych i ciekawie zdobionych materiałów tapicerskich.

Oferujemy rzetelne i solidne usługi z zakresu renowacji mebli oraz konkurencyjne ceny. Zajmujemy się tapicerowaniem krzeseł, szaf, łóżek i kompletów wypoczynkowych. Produkujemy meble do sypialni, salonu i gabinetu.

Zapraszamy do składania zamówień na meble na wymiar lub wykonanie renowacji mebli. Oferujemy szeroką ofertę profesjonalnych usług z zakresu tapicerowania i stolarki meblowej.

Meble tapicerowane dla każdego


Zachęcamy do odwiedzenia naszej pracowni znajdującej się w Swarzędzu przy ul. Żeromskiego 1 oraz do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą specjalnego formularza umieszczonego poniżej.

Odpowiemy na każde zadane pytanie i udzielimy szczegółowych informacji związanych z aktualnie obowiązującym cennikiem oraz oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalny i rzetelny tapicer z zakładu Kruk zaprasza do współpracy klientów indywidualnych, firmy oraz sklepy meblarskie.

Zobacz naszą ofertę na FILMIKU

 

Sofa near the window

Утро